ÇÖZÜMLERİMİZ
BMC Power
BMC POWER’ın 400 Beygir güce sahip dizel motor geliştirme projesidir.
BMC Power
BMC POWER’ın 600 Beygir güce sahip dizel motor geliştirme projesidir.
BMC Power
BMC POWER’ın 1000 Beygir güce sahip dizel güç grubu geliştirme projesidir.
BMC Power
BMC POWER’ın 1500 Beygir güce sahip dizel güç grubu geliştirme projesidir.
BMC Power
Kritik Alt Sistemlerin Yerlileştirilmesi

BMC POWER, yürüttüğü projeler kapsamında mühendisliğini ve üretimini üstlendiği ürünlere ait alt sistem ve komponentlerin de yerli imkanlar ile geliştirilmesi ve üretilmesi için çalışmaktadır. Ayrıca geliştirilmesine devam edilen alt sistemlerin her biri için gerekli yatırımlar yapılarak geliştirme süreçlerine devam edilmektedir.

BMC Power
Güç Grubu Test Merkezi

BMC POWER Güç Grubu Test Merkezi, sahip olduğu son teknoloji ürünü test, ölçüm ve şartlandırma sistemleri ile motor ve güç aktarma sistemleri geliştirme projeleri için kritik test ve değerlendirme altyapısı sunmaktadır.

Test merkezimizde kurulu AR-GE altyapısı ile dayanım ve ömür test düzeneklerinde, 1800 HP güce kadar motor, transmisyon ve diğer güç aktarma alt sistemlerinin tüm kalifikasyon ve kabul test faaliyetleri icra edilebilmektedir.

Test merkezimizde ayrıca, kritik alt sistemlerin geliştirilmesinde ve kalifikasyonunda kullanılacak olan özel test düzeneklerinin de kurulumu devam etmektedir. Test merkezimiz, güç aktarma sistemleri kalifikasyon çalışmalarında sağlayacağı güncel mühendislik test çözümleri ile uzun dönemde ülkemiz açısından kritik bir yatırım olma özelliğine sahiptir.